چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

نماینده شهردار در شورای اسلامی شهر قزوین (مدیر امور پارلمانی):

بررسی و بازنگری اتوماسیون لوایح شهرداری قزوین

علیرضا هنرور، نماینده شهردار در شورای اسلامی شهر قزوین (مدیر امور پارلمانی) گفت: با توجه به راه اندازی اتوماسیون لوایح از سال 1395 در شهرداری قزوین و لزوم بازنگری و بروزرسانی آن جلسه ای با حضور رئیس سازمان آمار و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیرت امور پارلمانی،هنرور افزود: با توجه به اینکه اتوماسیون ها به خودکار سازی و بهینه سازی رویه های قدیمی و کاغذی ادارات کمک می کند، شهرداری قزوین نیز از سال 95 سیستم لوایح را راه اندازی نمود که با استفاده از آن کلیه لوایح ارسالی به شورای اسلامی شهر توسط شهرداری در این اتوماسیون ثبت شده و اصلاح متن لایحه، رویت مراحل طی شده لایحه و ... امکان پذیر است.

نماینده شهردار در شورای اسلامی شهر قزوین گفت: این جلسه با حضور رئیس سازمان آمار و فناوری اطلاعات و کارشناسان مربوطه برگزار شد، تا با توجه به اینکه 4 سال از راه اندازی و اجرای اتوماسیون لوایح در شهرداری می گذرد، این نرم افزار مورد بررسی و بازنگری قرار گرفته تا در قسمت هایی از آن اصلاحاتی انجام شده و به روز رسانی آن شود.

هنرور در ادامه افزود: این نرم افزار از دو بخش تشکیل شده که بخش اول آن ثبت و طی مراحل اداری آن توسط مجموعه شهرداری و بخش دوم آن طرح در کمیسیون ها ، صحن و مصوبات آن در شورای اسلامی شهر قزوین می باشد، که طی بررسی های به عمل آمده و با توجه به نیازهای موجود در شورای اسلامی شهر و شهرداری یکی از موارد بروزرسانی نرم افزار افزودن بخش سوم یعنی پیگیری اجرایی شدن مصوبات بود، که مقرر شد سازمان آمار و فناوری اطلاعات نسبت به طراحی و اجرای این بخش اقدام نماید.

تصاویر مرتبط