پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۰۹

دبیر کمیسیون امور اجرایی شهر قزوین خبر داد؛

بررسی دقیق طرح‌ها، هدف کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر است

دبیر کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر گفت: هدف از برگزاری جلسات کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر بررسی دقیق تر و اتخاذ تصمیم درست در راستای شکوفایی شهر است.

به گزارش روابط عمومی هماهنگی امور اجرایی شهر؛ جلسه کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر با هدف هماهنگی پروژه های شهرداری با دستگاه های خدمات رسان و بررسی گزارش مصوبات جلسه قبل با حضور اعضای جلسه و نمایندگان دستگاه های خدمات رسان و مدیران مرتبط شهری برگزار شد.

مجید سلطانلو، دبیر کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر در این جلسه گفت: هدف از برگزاری جلسات کمیسیون هماهنگی امور اجرایی شهر بررسی دقیق تر و اتخاذ تصمیم درست در راستای شکوفایی شهر است و با توجه به ضرورت هماهنگی بیشتر و تسریع در روند کار با دستگاه‌های خدمات‌رسان مقرر شد دستگاه ها نمایندگان تام‌الاختیارخود را به دبیرخانه کمیسیون معرفی کنند.

او افزود: همچنین به علت کمبود آب، اجرای شبکه انتقال خط لوله 800 توسط شرکت آبفا در مناطق 2 و 3  با سرعت بیشتری در دستور کار قرار گرفت تا در آینده نزدیک پروژه به بهره برداری برسد.

توسعه فیبر نوری توسط شرکت مخابرات و تامین روشنایی معابر شهر در شب توسط شرکت توزیع نیروی برق و حل مشکلات مربوط به اراضی تازه تفکیک شده و اصلاح برآورد مجوزات حفاری و ترمیم از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایان پیام

تصاویر مرتبط