سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۷

دبیر کمیته فنی مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر خبر داد؛

بررسی درخواست شرکت آبفا در مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر

دبیر کمیته فنی هماهنگی امور اجرایی شهر از بررسی درخواست شرکت آب و فاضلاب در مرکز هماهنگی امور اجرایی شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هماهنگی امور اجرایی شهر؛ جلسه کمیته فنی و هماهنگی پروژه‌های حوزه هماهنگی امور اجرایی شهر با حضور اعضای کمیته مذکور و نمایندگان شرکت آبفای قزوین برگزار شد.

مجید قلمدانیها، دبیر کمیته فنی هماهنگی امور اجرایی شهر در این خصوص اظهار کرد: با بررسی درخواست شرکت آبفای قزوین، با هدف تسریع در ادامه روند پروژه های زیرساختی فنی و عمرانی  شهرداری، تصمیماتی در کمیته فنی و هماهنگی پروژه های حوزه هماهنگی امور اجرایی شهر اتخاذ شد.

او افزود: برگزاری این نشست در راستای رسیدگی و تسریع در ادامه روند اجرای پروژه اتصال پل آیت‌اله ابوترابی به پل ولایت صورت گرفت.

قلمدانیها گفت: مقرر شد کارشناسی های فنی و حقوقی و املاک شهرداری با شرکت آبفا نسبت به جابه‌جایی چاه متعلق به شرکت آبفای قزوین در مسیر پروژه تمهیدات لازم به عمل آید که شهرداری منطقه یک متولی این مهم خواهد بود.

او ادامه داد: با بررسی های به عمل آمده و بازدید ناظران از پروژه خط انتقال لوله 400 و 800 شرکت آبفای استان قزوین مقرر شد هرچه سریعتر نسبت به رفع مشکلات ترانشه‌های به‌جامانده از انجام پروژه در مناطق 2 و 3 برای رفاه حال شهروندان اقدام شود.

پایان پیام

 

 

تصاویر مرتبط